Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"SKRZYDŁA DLA MAMY"

Szanowni Państwo,

 

Fundacja Małgorzaty Niemczyk z wielką przyjemnością pragnie zaprosić wszystkie niepracujące mamy, chcące:

- uzyskać nowe umiejętności,

- podnieść własne kwalifikacje,

oraz których dzieci nie ukończyły 18 r.ż.,  

do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez nas w ramach:
III edycji programu „Skrzydła Dla Mamy”, 01.10.2022–10.12.2022 r.

 

Program realizowany dzięki wsparciu Fundacji BGK, ma na celu zwiększenie możliwości rozwoju dla kobiet, które z różnych powodów, np.: straciły pracę, zlikwidowano ich miejsce pracy, zostały zwolnione, zawiesiły, przerwały, odłożyły bądź z innych przyczyn pozostają nie aktywne na rynku pracy lub nie podejmują pracy zawodowej (dotyczy zarówno kobiet przebywających na urlopach macierzyńskich, wychowawczych jak i kobiet bezrobotnych).

 

Jesteśmy przekonani, że warsztaty prowadzone przez naszych specjalistów będą interesujące i wartościowe oraz przyniosą wiele korzyści dla kobiet zarówno pod względem rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Pozyskana wiedza stanie się niezwykle przydatna w pracy, a także będzie użyteczna w różnych dziedzinach życia codziennego. 

 

  • Jak pogodzić prowadzenie domu, opiekę nad bliskimi z codziennymi obowiązkami oraz pracą, a także zapewnić wszystkim bezpieczeństwo? 
  • Jak znaleźć balans między powrotem na rynek pracy a byciem mamą, córką, wnuczką, żoną czy też opiekunką?
  • Chcesz dowiedzieć się jak zadbać o zdrowy styl życia, ułożyć zbilansowaną dietę przy niewielkiej ilości wolnego czasu oraz posiadając ograniczony budżet?
  • A może szukasz zajęcia, które umożliwiłoby Tobie wykonywanie pracy bez konieczności wychodzenia z domu, myślisz o dodatkowej pracy?

 

Nie czekaj! Zgłoś się do udziału w warsztatach już dziś !

Liczba miejsc ograniczona  

 

 

  • Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy, a my skontaktujemy się z Tobą:

 

skrzydladlamamy@gmail.com

  • bądź zarejestruj się przez naszą stronę internetową

https://fundacjaniemczyk.pl/skrzydla-dla-mamy/

 

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i z wielką chęcią odpowiedzą na wszystkie zadane pytania oraz podzielą się swoją wiedzą i merytorycznymi wskazówkami. 

tel.: 501 30 53 53

 

Jeżeli znasz mamę, która potrzebuje wsparcia i stoi przed podjęciem życiowej decyzji – prosimy, przekaż jej informację o programie.